KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16087327
nr 1608 7327
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsningar, 4 st, Signerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 26x21 - 35-26 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:44:24
22/3 22:57:50